Strony: 12z 2

Ogłoszenie o zbiórce zużytego sprzętu

 

 

Pomoc Kościołom w Potrzebie jest Stowarzyszeniem Kościoła Katolickiego, które pomaga  wspólnotom Kościoła misyjnego, ofiarom wojen, prześladowań i  kataklizmów .

            Aby budować kolejne studnie, szkoły i szpitale prowadzimy w porozumieniu z księżmi biskupami
 w diecezjach całego kraju akcję zbierania zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Przy organizacji zbiórek Kościół w Potrzebie współpracuje z firmą Green Office Ecologic Sp. z o.o., która posiada wszelkie niezbędne i wymagane prawem zezwolenia.

Dziś zapraszamy Waszą wspólnotę parafialną do aktywnego udziału w tej zbiórce, która będzie miała miejsce dnia 10 maja w godzinach od 12.00 do 15.00

Zużyty sprzęt składamy na placu PRZY PLEBANI

 

Kochani!

Oddając w ustalonym miejscu i czasie zużyty sprzęt elektryczny, czy elektroniczny pozbywacie się kłopotu związanego z jego utylizacją, a zarazem dokładacie swoją cegiełkę do wielkiej akcji niesienia pomocy ludziom, będącym w potrzebie na całym świecie.

 

Za pomoc i zebrany zużyty sprzęt z góry wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

                                                                                                          Z wyrazami szacunku,


Dyrektor Polskiej Sekcji

ks. dr hab. Waldemar Cisło


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drodzy Parafianie i Świąteczni Goście

 

ALLELUJA!
Chrystus Zmartwychwstał!


Te słowa wciąż zdumiewają, chociaż dźwięczą w dzwonach wielkanocnych i sercu każdego człowieka.Baranek Paschalny

To, co smutne i bolesne już za nami. Nasze smutki, żale, kłopoty i troski niech przysłoni światło wielkanocnego poranka, a Zmartwychwstały nauczy nas trwałej, prawdziwej radości, której wciąż poszukujemy potykając się na kamienistej drodze życia.
Niech nadzieja zagości w każdym sercu, w każdym do
mu
i całej naszej Ojczyźnie.

Szczęść Boże!

Kurs dla fotografów i operatorów kamer video, uprawniający do wykonywania zdjęć i filmowania podczas uroczystości kościelnych, odbędzie się 1 marca 2014 r. o godz. 10.30 na plebanii parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Będzinie, przy Al. Kołłątaja 101.

Raport Regnerusa zaburzył homofilną narrację (...). Większość tez homoseksualnego credo nie ma oparcia w danych naukowych - przekonuje dr Andrzej Margasiński, opowiadając o kulisach ataków na dokument.

Strony: 12z 2

 

 
 

 
 
 
 

 

itamy serdecznie na stronie internetowej
parafii pod wezwaniem Świętej Barbary
w Sosnowcu

 

 


    


 

Wizyta Duszpasterska

Odwiedzin :