Strony: 12z 2

Papież Franciszek kolejny raz zaapelował, by przestać plotkować. Ta negatywna cecha powoduje, że człowiek oddala się od bycia świętym. Również Papież krytykuje tzw. smutnych chrześcijan.

Kurs dla fotografów i operatorów kamer video, uprawniający do wykonywania zdjęć i filmowania podczas uroczystości kościelnych, odbędzie się 1 marca 2014 r. o godz. 10.30 na plebanii parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Będzinie, przy Al. Kołłątaja 101.

Raport Regnerusa zaburzył homofilną narrację (...). Większość tez homoseksualnego credo nie ma oparcia w danych naukowych - przekonuje dr Andrzej Margasiński, opowiadając o kulisach ataków na dokument.

....Narzeczeni często twierdzą, że miłość daje im prawo do współżycia. Trzeba tu zapytać, czy to jest naprawdę miłość. Przecież ten, kto kocha, pragnie przede wszystkim dobra ukochanej osoby. W wypadku współżycia przed ślubem mężczyzna najczęściej wcale nie myśli o kobiecie, ale o sobie, o zaspokojeniu swojego popędu seksualnego. Kobietę zaś stawia w sytuacji niepewności życiowej oraz konfliktu z Panem Bogiem.....

Strony: 12z 2

 

 
 

 
 
 
 

 

itamy serdecznie na stronie internetowej
parafii pod wezwaniem Świętej Barbary
w Sosnowcu

 

 


    


 

Wizyta Duszpasterska

Odwiedzin :