od 16 do 22 października 2017

PONIEDZIAŁEK 16.10. św. Jadwigi Śląskiej

700     + Sabinę Myga ­– od brata Józefa z rodziną.

800     + Janinę i Jerzego Gładysz – od rodziny.

1800   + Henryka (m) Wardynia 12 rocz. śm. – od żony i dzieci.

1800   + Stefana Trznadel – od żony i dzieci.

WTOREK 17.10. św. Ignacego Antiocheńskiego

700     W int. Adama 80 rocz. urodzin, dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę MB i światło Ducha Świętego.

800     +Tadeusza Latkowskiego ­– od rodzin: Migasów i Przybycień.

800     + Małgorzatę Raczyńską ­– od kuzynek z rodzinami.

1800   W 25 rocz. urodzin Pauliny Pydzik – o Boże bł. zdrowie i opiekę MB.

1800    + Małgorzatę Waleron – od męża.

ŚRODA 18.10. św. Łukasza Ewangelisty

700     + Antoniego Antolaka ­– od rodziny Wnęk z Kamesznicy.  

800     + Stanisława (m) Zachariasza –­ od sąsiadów z ul. Rzeźniczej klatka nr 5

800     + Barbarę Muzyk 24 rocz. śm., Bronisławę i Bronisława Milejskich.

1800   + Małgorzatę Niedzielę, Elżbietę i Andrzeja Czubała.

1800    Rez.

1800   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w posłudze duszpasterskiej dla ks. Łukasza, oraz w posłudze diakońskiej dla dk. Łukasza z racji imienin –­ od Żywego Różańca, Straży Honorowej NSPJ i Legionu Maryi.

CZWARTEK 19.10.

700     + Sabinę Myga –­ od rodziny Muchów z Żarek.

700     W int. Rodziny ś. P. + Jerzego Żarnowieckiego –­ o umocnienie w wierze i błogosławieństwo Boże

800     + Mariannę Kurzak – od rodziny.

1800   + Zbigniewa (m) Wardyń – od żony z dziećmi.

1800   + Tomasza Grzywnę – od chrześnicy z rodzicami.

PIĄTEK 20.10. św. Jana Kantego

700     + Stanisławę Hrabia.

700     O zdrowie na duszy i ciele dla Grażyny i Czesława.

800     W int. Michała 27 rocz. ur., Anny 25 rocz. ur. o Boże bł. wiarę i zdrowie dla nich, ich dzieci i rodziców.

800     + Janinę i Stanisława (m) Bacia – od syna z rodziną.

1800   ++ Msza św. zbiorowa za zmarłych:        Od uczestników pogrzebu: ++ Antoniego Antolaka, Stanisława (m) Zachariasz, Mariana Musiała, Małgorzatę Raczyńską, Józefa(m) Palenicę, Marię Jamrochę, Zdzisławę Tomczyk, Mariannę Kobierską, Władysławę Hilewicz, Halinę Starczewską, Teresę Sołtysik.

         Oraz za zmarłych: ++ Kazimierę Kałużną i Mariana Kołodzieja, +Marię i Jana Rozińskich i zm. z rodzin: Rozińskich i Dziopów – od córki i wnuka z rodziną, +Mariana Sieradzkiego – od żony i dzieci z rodzinami, +Stanisława (m) Kowalskiego – od sąsiadów, +Ewę Serafin-Makarską od mamy, siostry i synów z rodzinami, +Mariana Cholewkę 4-a roczn. śm. – od żony, +Leokadię, Władysławę, Jerzego, Wiktora Latacz i zm. z rodzin: Lataczów i wnuków, +Henrykę Suchanek 4-a rocz. śm. – od męża, córki i syna z rodzinami, +Pelagię i Stanisława Woszczek – od Haliny Tymoszuk, +Jadwigę Derela, +Alicję Arent, +Stanisława (m) Stucznia – od córki z rodziną, +Włodzimierza Majkę, Ks. Stanisława Ziętek, Teklę i Stanisława Ziętek, +Jadwigę Król-Makulską, Zdzisława (m) Król, Włodzimierza Raczyńskiego.

SOBOTA 21.10. bł. Jakuba Strzemię

700     + Urszulę Czyż – od rodziny Dąbków.

700     + Zofię, Stefana Pudo – od córki z rodziną.

800     rez.

800     + Antoniego Antolaka – od Grażyny, Alicji i Elżbiety z rodzinami.

 

1800   JUBILEUSZE MAŁŻEŃSKIE

NIEDZIELA 22.10 XXIX Niedziela Zwykła św. Jana Pawła II

700     + Bronisławę Władysława Gogacz i zmarłych z rodziny Gogacz.

 830    rez.

1000   + Janinę Bąk 19 rocz. śm., Kazimierza Bąk.

1115   + Bogusława (m) Cicirko 16 rocz. śm.

 

1230   Msza św. dziękczynna w 40 rocz. ślubu Eugenii i Zdzisława Radziszewskich.

1600   + Andrzeja Mieszańca 12 rocz. śm. – od sióstr, córki i rodziny

1800   + Izydora Hałotę 5 rocz. śm. + Sebastiana Hałotę. 

1800   + Stanisława (m) Cofur 2 rocz. śm. od syna z rodziną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedzin :