PONIEDZIAŁEK 14.06. wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

700     +Jan, Kazimierz, Henryk Graczyk – od rodziny

700     +Zofia Gadula – od Jasi i Peli

800     +Zbigniew Wielgut greg. 14

1800      +Stefania i Antoni Pietrzyk, Zdzisław Pieckowski, Lidia Pieckowska

1800      +Andrzej Kozioł – od cioci

WTOREK 15.06. 

700     +Władysława (k), Józef Młynaczyk, Małgorzata Paszewska

800     +Antoni Kasza

800     +Zbigniew Wielgut greg. 15

1800      +Leszek Łęcki – od kuzynki Wiesi z rodziną

1800      +Zbigniew Leraczyk – od Haliny i Jerzego Dziedzic

ŚRODA 16.06.

700     +Zofia Nowak – od Ludwiki i Piotra Stanuch z rodziną z Kątów

800     +Ryszard Pabis – od rodziny Kleszcz

800     +Zbigniew Wielgut greg. 16

1800   +Sławomir Zarychta w 1 r. śm. – od żony, córki i wnuczki

1800      +Witolda (k) Wikierska – od córki i syna

CZWARTEK 17.06. św. Brata Alberta Chmielowskiego, Gł. Patr. Diecezji Sosnowieckiej

700     +Antoni Olchawski – od córki Pauliny z rodziną

700     +Zbigniew Wielgut greg. 17

800     +Tadeusz Morawiecki, Teodozja Morawiecka

1800   +Renata Kapcia – od dzieci, wnuków i prawnuczek

1800      +Janina i Kazimierz Ochenduszko – od córki z rodziną

PIĄTEK 18.06.

700     +Zofia Nowak – od Iwony i Józefa Kołodziej z dziećmi: Marceliną, Julitą i Alanem z Kątów

700     +Zbigniew Wielgut greg. 18

800     +Janina, Kazimierz Magierowscy, Władysława Ćwiklińska

800     +Stanisław Pochopień – od Anny, Grzegorza i Szymona

1800      Msza zbiorowa za zmarłych:

         -od uczestników pogrzebu: +Genowefa (k) Grabeus, Anna Jastrzębska, Eulalia Koćwin, Teresa Bródka, Janusz Kuc, Grażyna i Józef Świerczek, Beata Piankowska, Waldemar Kondera, Bronisław Ocieczek, Janusz Moszczyński, Agata Falecka, Czesław Ferczykowski, Aleksandra (k) Pasternak, Marek Kot, Zuzanna Okraska, Henryka (k) Sieprawska, Czesław Pajor, Wiesława (k) Wieczorek, Daniela (k) Dudek, Kazimierz Gbyl, Halina Walędzińska, Anna Kondera, Zbigniew Kołacz

         -+Stanisław Grębosz

         -+Dariusz Kozieł w 7 r. śm. i zm. z rodziny, Karolina, Marian Kozieł, Justyna, Jan Mółka, Stanisław Pajor

         -+Antoni Antolak – od żony i dzieci z rodzinami

-+Anna Majos – od wnuków Karola i Wojciecha z rodzinami

         -+Władysław Podziomski – od żony i dzieci z rodzinami

         -+Zdzisław Zarzycki – od pracowników sali weselnej „Laguna”

-+Zygmunt Kadulski – od chrześnicy Marty z rodziną

         -+Władysław Baczyński w 10 r. śm.

         -+Wiesława (k) Szmidt

-+Irena Wolska – od córki z rodziną

         -+za dusze w czyśćcu cierpiące

         -+Antoni Olchawski – od Aleksandry, Jacka Wojtaczka

-+Stanisław Filipczyk – od siostry Lucyny z rodziną z Rzerawy

         -+Bożena Lisowska – od córek, zięciów, wnuka, rodziny

         -+Elżbieta Iwanowska w 2 r. śm., Alfred Iwanowski w 1 r. śm. – od dzieci z rodzinami

-+Czesław Nagi w 1 r. śm. – od żony, syna i synowej z dziećmi

         -+Janina Kurdziel w 13 r. śm. – od męża i synów

         -+Piotr Kurdziel w 21 r. śm. – od ojca i braci

-+Józef Stefanik w 1 r. śm., Joanna Burek

         -+Alina Sędzik – od syna z żoną

         -+Jan Kopeć – od rodzin: Smagło i Piotrowskich

-+Zofia Gadula – od córek z rodzicami 

         -+Halina Kister – od szwagra Mariana Adamskiego

         -+Kazimierz, Józefa (k), Jan, Marianna, Franciszek, Marianna, Józef, Grażyna Zięba 

-+Felicja, Józef, Henryka (k), Marianna, Ludwik Bożek

         -+Wiktoria, Józef, Marianna Schab

         -+Marianna, Franciszek Kowalscy

-+Stanisława (k) Kowacz

-+Sławomir Kwiatkowski w 1 r. śm. – od żony i córek

-+Janina Sroka, Halina Kielar, Renata Breńska

-+Adela Cieplińska – od rodziny Wojciechowskich

-+Cezary Sobolewski i jego rodzice – Hieronima (k) oraz Wacław

SOBOTA 19.06. 

700     +Zofia Nowak – od Zgromadzenia Sług Jezusa

700     +Zbigniew Wielgut greg. 19

800     +Stanisław Pochopień – od Elżbiety, Mariusza i Gosi

1800   +Emilia, Jan Sobczak i ich zmarli rodzice

1800   Dziękcz. za otrz. łaski z prośbą o zdr., bł.  B., opiekę M.B. i św. Barbary dla 
Kasi i Łukasza w 10 r. ślubu oraz Marcina z racji 35 r. urodzin

NIEDZIELA 20.06,  XII Niedziela Zwykła

700     +Genowefa – w 14 r. śm., Władysław, Krzysztof Adamczyk, Stanisława (k), Stefan Magiera 

830     +Stanisław, Mirosław, Zbigniew, Jerzy Stefańczyk, +Julianna, Roman Podsiadło

1000   +Krzysztof Rak w 4 r. śm., +Władysław Wójcik w 13 r. śm. – od najbliższych

1115   Dziękcz. za otrz. łaski z prośbą o zdr., bł.  B., Dary Ducha Św., opiekę M.B. i św. Barbary dla Weroniki z racji 21 rocznicy urodzin

1115   +Zbigniew Wielgut greg. 20

1230   W intencji Fundatorów i Ofiarodawców naszej świątyni i parafii

1600      +Alicja i Stanisław Cofur, Janina i Wincenty Petrykowscy

1800   +Jan Bąk i jego zmarli rodzice

Odwiedzin :